Telefon

+48 502 931 244

Adres email

kontakt@kosmetologia-kosmed.pl

Osocze bogatopłytkowe
Twarz 550 zł
Twarz + dekolt 600 zł

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego stosuje się w przypadkach gdy występują oznaki starzenia takie jak zmarszczki, bruzdy, kurze łapki czy zmniejszona gęstość skóry. Zabieg osocza bogatopłytkowego czyli plazmolifting jest naturalną metodą odmładzania z wykorzystaniem autologicznego materiału jakim jest krew. Zalecane dla osób od 30 r.ż. w celu systematycznej regeneracji skóry jako metoda spowalniająca procesy starzenia ale również jako metoda przyspieszająca procesy gojenia się skóry. Zalecane jest wykonanie serii 3 zabiegów w odstępie co 3 tygodnie w celu uzyskania najlepszych efektów.

Mezoterapia mikroigłowa
250 zł (twarz)
500 zł (twarz + dekolt)

Jest to metoda pozwalająca na wprowadzenie heksapeptydu Argilerine, unikalnego peptydu nowej generacji, należącego do nauropeptydów przeciwdziałających starzeniu – procesowi tworzenia zmarszczek mimicznych. Zabieg ten stanowi bezpieczną alternatywę botoksu. Zalecana seria zabiegów uzależniona jest od wieku oraz stanu skóry.

Mezoterapia rewitalizacyjna
440 zł (twarz)

Mezoterapia igłowa twarzy
500 zł (twarz)
250 zł (okolice oczu)
250 zł (okolice bruzd nosowo-wargowych)

Zabieg polega na podaniu m.in kwasu hialuronowego w bruzdy oraz zmarszczki co w efekcie powoduje ich likwidację. Stosowane są także biorewitalizanty – specjalistyczne koktajle, które zawierają najwyższe stężenia składników aktywnych pełniących rolę odżywczą, regenerująca, nawilżającą i wypełniającą zmarszczki. Zalecana seria zabiegów uzależniona jest od wieku oraz stanu skóry. Wskazania:
- Obrzęki i cenie pod oczami,
- Zmarszczki wokół oczu,
- Skóra naczyniowa,
- Utrata jędrności skóry dojrzałej,
- Skóra trądzikowa, łojotok,
- Zmarszczki mimiczne,
- Przebarwienia.

Mezoterapia igłowa PLUS
Twarz + szyja + dekolt 600 zł

Mesolift
od 250 zł

Rewolucyjny zabieg na okolice oka i gładzizny czoła. Zabieg ten gwarantuje natychmiastowy efekt liftingu skóry.

Mesobotox-like
od 250 zł

Zabieg z wykorzystaniem peptydu, którego skuteczność stała się alternatywą tradycyjnego botoksu.

Mezoterapia igłowa ciała – lipoliza iniekcyjna
od 200 zł od 600 zł

Karboksyterapia
Okolice oczu 99 zł
Twarz 200 zł
Twarz + dłonie 250 zł 

 

Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na podaniu za pomocą serii zastrzyków wykonywanych cienką igłą substancji powodującej rozpad komórek tłuszczowych czyli adipocytów. Zabieg ten jest skutecznym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową, która utrzymuje się pomimo intensywnych ćwiczeń, ale również dla tych borykających się z problemem wiotkiej skóry. Efekt lipolizy to zazwyczaj 4-5 cm w obwodzie w miejscu podania preparatu po serii 3 zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie. Rodzaj substancji, która zostaje podana dobierana jest indywidualnie podczas bezpłatnej konsultacji poprzedzającej zabieg.

Wypełnienie ust kwasem hialuronowym
1 ml – 800 zł
0,5 ml – 400 zł

IMG_ESTETYCZNA_1
IMG_ESTETYCZNA_2
IMG_ESTETYCZNA_3
IMG_KOSMETOLOGIA_4
IMG_KOSMETOLOGIA_5
IMG_KOSMETOLOGIA_6